Pełna księgowość. Co można zyskać przy jej prowadzeniu?

Obowiązek prowadzenia pełnej księgowości mają firmy z przychodem ponad 1 200 000 euro, jednakże mogą ją prowadzić także mniejsze przedsiębiorstwa. Najlepszym sposobem jest wdrożenie programu oferowanego przez lefthand.pl/pl/subsites/program-do-faktur . Pozwala na odczytanie kompleksowych informacji na temat sytuacji, w jakiej znajduje się firma. Pełną księgowością możemy nazwać bardzo szczegółowe i precyzyjne rozliczenie każdej wartości pieniężnej, która przepływa przez firmę. Wszystkie te informacje mogą być zestawione w specjalnym do tego oprogramowaniu, wyposażonym także w specjalne dodatkowe moduły, które nas interesują. Program z pełną księgowością to doskonałe źródło wiedzy dla każdego właściciela firmy.

27366(21)

Pełną księgowością możemy nazwać bardzo szczegółowe i precyzyjne rozliczenie.

Pełna księgowość na wiele stanowisk dla wielu firm – koszty:

  • – 2000zł za licencję wielostanowiskową dla wielu firm lub spółek,
  • – 800zł za abonament pozwalający przez 12 miesięcy na aktualizację programu,
  • – 800zł za abonament pozwalający przez 12 miesięcy korzystać z telefonicznego, mailowego lub zdalnego wsparcia technicznego z szybkim czasem reakcji,
  • – 1000zł za 8 godzinne przeszkolenie jednej osoby z obsługi programu, 250zł/h za dodatkowe szkolenia indywidualne i pomoc w ustawieniach programu, przy szkoleniu dla większej liczby osób, ceny zostaną ustalone indywidualnie.