Bonusy domów weselnych – warto o nich pamiętać!

 

Dla wielu osób najważniejsza jest cena gdy porównują domy weselne. Nowy Sącz oferuje również tanie miejsca, w których można urządzić wesele. Jednak porównując propozycję ( link ) warto zwrócić uwagę na coś więcej, niż tylko na cenę. Często różne bonusy oferują domy weselne. Nowy Sącz i większe miejscowości są bardzo obfite w różnego rodzaju oferty z bonusami. Warto z nich korzystać.

 

 

Domy weselne, Nowy Sącz, ślub, młodzi.1423111122(8)

Domy weselne, Nowy Sącz, ślub.

 

 

O jakich bonusach mowa?

 

Domy weselne przygotowują różne bonusy. Wszystko tak naprawdę zależy od tego jakie podejście ma dana sala. Ja osobiście spotykałem się (nie tylko w miastach jak Nowy Sącz, ale również w mniejszych miejscowościach) z:

 

  • Tortem weselnym w cenie sali.
  • Udostępnieniem kaplicy przy sali.
  • Zaproszeniami na ślub.
  • Apartamentem na noc poślubną dla pary młodej.

 

 

Do kilka bonusów jakie przygotowują domy weselne. Nowy Sącz jest miejscowością, która oferuje wiele różnych miejsc z bonusami. Wszystko tak naprawdę zależy od tego jaka firma ma podejście. Ja również w mniejszych miejscowościach niż Nowy Sącz widziałem różne bonusy oferowane przez domy weselne. Warto je wziąć pod uwagę, ponieważ dzięki nim pozornie droższe domy weselne np. w Nowym Sączu mogą okazać się tańsze, ponieważ nie trzeba przejmować się np. wynajmowaniem auta na dojazd, ponieważ wyjście do kościoła można zrobić np. z domu weselnego. Warto o tym pamiętać, bo to znacząco zmniejsza koszty organizacji wesela.