Organizujemy firmowy bankiet w hotelu dla pracowników i kontrahentów


Wyjątkowe okazje wymagają tego, aby świętować je w godny sposób. W każdej firmie prędzej, czy później pojawia się taka sposobność, aby zorganizować dostojne przyjęcie dla pracowników, klientów, czy kontrahentów w hotelu. Z naszego poradnika dowiesz się jak zrobić to samodzielnie, aby oszczędzić koszty związane z zatrudnieniem specjalisty eventowego!

Znajdź dogodne miejsce

Lokal, w którym zorganizowany zostanie bankiet powinien odpowiadać charakterowi przedsięwzięcia. Mowa tu nie tylko o kuchni, ale również o panującym wystroju. Zalecane jest, aby restauracja dysponowała salą balową przystosowaną do przyjęcia odpowiedniej liczby gości. Ofertę miejsca spełniającego te kryteria znajdziesz tutaj – willapoprad.pl/home-kontakt.

Zapewnij nocleg swoim gościom

Bankiety, mimo dostojności charakteru w jakim się odbywają, zwykle bywają zakrapiane alkoholem a to oznacza, że goście niekoniecznie będą w stanie wracać do domu własnym samochodem. Imprezę zorganizuj więc w takim lokalu, który dysponuje wolnymi pokojami – niech będą one również urządzone w wysokim standardzie.

Dopracuj szczegóły i zawrzyj umowę

Jeśli znalazłeś już lokal, w którym odbędzie się Twoja impreza pamiętaj o tym, aby niczego nie załatwiać „na słowo”. Wszystkie ustalenia współpracy spisz w formie umowy – to ważne, ażeby ustrzec się przed wszelkimi błędami i niedomówieniami. Na podstawie dokumentu będziesz mógł również dochodzić swoich roszczeń z tytułu niewywiązania się kontrahenta, z któregokolwiek punktu zawartego w zapisie sporządzonej umowy.