Wyznaczniki dobrego hotelu


Dobry hotel czyli jaki? To pytanie zadaliśmy Czytelnikom naszego portalu, oto co sądzicie o wyznacznikach dobrego hotelu.

~gamoń234: ja podczas moich pobytów w hotelu zwracam przede wszystkim na dostęp do WiFi mam taką pracę, która wymaga stałego podłączenia do internetu, a nawet gdy jestem na urlopie to korzystam z niego poprzez mój telefon komórkowy, dlatego nie wyobrażam sobie hotelu bez podłączenia do sieci. W niektórych hotelach jest w z tym problem, to znaczy podłączenie do internetu jest, ale korzysta z niego tak wiele osób jednocześnie, że internet się muli. Trochę tego nie rozumiem, bo w dzisiejszych czasach są rozwiązania takie jak to – www.wifimundo.com, dzięki któremu hotel bez dużych trudności może zapewnić swoim gościom dobry dostęp do neta.

~całusek18: dla mnie najważniejsza jest obsługa, jeśli w hotelu pani recepcjonistka jest miła i pomocna od razu moje postrzeganie hotelu jest znacznie lepsze i na pewno potem powiem znajomym, że warto jechać właśnie w to, a nie inne miejsce.

~stara_zrzęda: jeśli wybieram hotel, to zawsze sprawdzam w jakiej odległości od centrum miasta się on znajduje, nie lubię martwić się dojazdami jeśli jestem na wakacjach, dlatego chcę mieć hotel, z którego wszędzie będzie blisko do najważniejszych punktów w danej miejscowości. Odpowiednio położony – taki moim zdaniem musi być dobry hotel.

~cfaniak: gdy wystawiam ocenę dla danego hotelu zawsze biorą pod uwagę różne elementy, od tego czy łóżko było wygodne, a pokój wyposażony we wszystkie niezbędne mi element, przez obsługę aż po lokalizację. Lubie jeśli w miejscach, w których nocuję są jeszcze dodatkowe atrakcje, jak restauracja czy pub, gdzie wieczorem można wypić drinka czy zjeść smaczną kolację.

~MamaTomka34: jestem matka, dlatego jadąc na wakacje zawsze upewniam się czy miejsce, w którym będę nocować jest przygotowane na przyjęcie dzieci i czy dany hotel przewiduje jakieś dodatkowe atrakcje dla najmłodszych. Wybieram tylko takie miejsca gdzie mogę liczyć na takie udogodnienia.