Aman Venice – hotel we Włoszech


Ten 7-gwiazdkowy hotel w Wenecji z całą pewnością zasługuje na miano luksusowego obiektu noclegowego. Obecność fresków Giovanniego Battisty jest wysoko ceniona. Nocleg w tym obiekcie kosztuje w granicach od 1000 do 3500 tysiąca euro.

Apartamenty

W hotelu znajduje się 24 pokoje, których nazwy dobrane są w zależności od nazwisk autorów fresków. Dużą atrakcją takiego apartamentu są przede wszystkim łazienki, które swoją powierzchnią często przewyższają sypialnie. Wyposażone są one w wanny, prysznice i przebieralnie.

Spa

Hotel dysponuje również własnym SPA. Znajduje się ona na trzecim poziome budynku. Oferowane zabiegi o między innymi masaże, ale możliwe jest także skorzystanie z siłowni.

Dbałość o szczegóły, wysokiej jakości obsługa, perfekcyjne wnętrza oraz krajobraz Wenecji powodują, ze hotel ten pełni rolę naprawdę luksusowego miejsca. Do tego hotel poleca także miejsca, w których można skosztować prawdziwej regionalnej kuchni. Do dyspozycji gości przeznaczane są także zorganizowane wycieczki, gondole czy usługi fotografa.