Hotel Krasicki


Warmia i Mazury to regiony coraz chętniej odwiedzane przez turystów. Nic zatem dziwnego, że branża hotelarska tak bardzo rozwija się i poszukuje nowych sposobów na przyciągniecie do siebie nowych gości. Jednym z niepowtarzalnych obiektów hotelarskich jest między innymi Hotel Krasicki History & SPA.

 

Lokalizacja

Ten wyjątkowy hotel usytuowany jest w sercu Lidzbarka Warmińskiego i jest jednocześnie historycznym przedzamczem rezydencji Biskupów Warmińskich. Dokładnie ulokowany jest on przy Placu Zamkowym 1/7. Znajduje się on w odległości około 260 km od Warszawy oraz 155 od Gdańska.

 

 

Dodatkowe atrakcje

Do największych atrakcji tego obiektu z cała pewnością zalicza się między innymi obserwatorium astronomiczne oraz zabytkowa biblioteka. Goście chętnie korzystają także z rejsu gondolami. Rejsy te organizowane są jednak w okresie wakacyjnym oraz we wrześniu. Cena biletu to 20 zło od osoby.

 

 

Oferta noclegowa

Goście mogą zarezerwować dla siebie pobyt między innymi w 2-osobowym pokoju o wystroju gotyckim, którego cena zaczyna się od 379 zł za noc, 2 -osobowym pokoju z wystrojem barokowym czy tez apartamencie Krasicki, którego cena za noc zaczyna się od 903 zł.